CHP´Lİ ÖZEL: CHP AYRIŞMAK YERİNE BİRLEŞMEYLE GÜÇLENDİRMEYE GELİYOR
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Cumhuriyet Halk Partisi´ne ağza gelmedik söz söyleyenler, projede CHP ile yarışamadıkları için. Bu toplumu AKP, yıllardır bir farklılık bularak, o farklılıklardan dolayı toplumu birbirinden önce uzaklaştırarak, sonra kutuplaştırarak, kutuplardan kendinden olmayanı şeytanlaştırarak ve kendi arkasını kalabalıklaştırarak yönetiyor. Bir şey bulup kavga çıkarıyor. CHP ve onun adayları kutuplaştırmak yerine kucaklaştırmaya, şeytanlaştırmak yerine barıştırmaya, ötekileştirmek yerine ötekine sımsıkı sarılmaya, kutuplaşıp da ayrışmak yerine kucaklaşıp da birleşmeyle güçlendirmeye geliyorlar” diye konuştu.
Tarih: 4.2.2019 09:57:13

MANİSA - CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Cumhuriyet Halk Partisi´ne ağza gelmedik söz söyleyenler, projede CHP ile yarışamadıkları için. Bu toplumu AKP, yıllardır bir farklılık bularak, o farklılıklardan dolayı toplumu birbirinden önce uzaklaştırarak, sonra kutuplaştırarak, kutuplardan kendinden olmayanı şeytanlaştırarak ve kendi arkasını kalabalıklaştırarak yönetiyor. Bir şey bulup kavga çıkarıyor. CHP ve onun adayları kutuplaştırmak yerine kucaklaştırmaya, şeytanlaştırmak yerine barıştırmaya, ötekileştirmek yerine ötekine sımsıkı sarılmaya, kutuplaşıp da ayrışmak yerine kucaklaşıp da birleşmeyle güçlendirmeye geliyorlar” diye konuştu.

ADAYIMIZ BURANIN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK

CHP´li Özel, Kırıkkale Balışeyh´te Belediye Başkanı Adayı Hasan Erdal´ın seçim bürosu açılışına katıldı. Özel, “Yıllar sonra Kırıkkale´de milletvekili seçerek bir hasreti bitirdik. Yerel seçime hazırlanmaya başladık. Şimdi daha önce aday çıkaramadığımız iki önemli ilçede, hem Balışeyh´te hem Sulakyurt´ta adayımız var. Adayımız tarımdan, hayvancılıktan anlıyor, kamu gücüyle buranın kaderini değiştirecek. Bu güzel kente hak ettiği değer verilmiyor, bunu değiştirebiliriz” ifadesini kullandı. Özel, şunları kaydetti:

AĞZA GELMEDİK SÖZ SÖYLEYENLER, PROJEDE YARIŞAMADIKLARI İÇİN

“Birleşmiş Milletler´in kriterlerine göre Türkiye´deki insani gelişmişlik endeksinde en yüksek 10 ilçe, CHP´li. En yüksek 30 ilçenin 20´si bizde. Ama son 10´da CHP´li belediye yok. Türkiye´nin en çok göç alan ilçelerini CHP, en çok göç veren ilçelerini AK Parti yönetiyor. Çünkü insanlar çocukları için kaliteli bir şehircilik anlayışı istiyorlar. Temiz şehirler, yeşillik, iyi eğitim, iyi ulaşım, temiz bir hava, temiz bir deniz, bunların hepsi temiz CHP belediyeciliği ile oluyor. İnsanlar Türkiye´nin dört bir yanından CHP´nin yönettiği illere ve ilçelere gidiyorlar. Hatta İstanbul içerisinde de böyle. İstanbul´da CHP´nin yönettiği ilçelere, yönetmediği ilçelerden göç var. Birazcık durumunu düzelten mutlaka ilçe değiştirmek istiyor. Bu güzel belediyeciliği Balışeyh´e taşıyabilirsiniz. CHP´yi seçersiniz, burayı insani gelişmişlikte en güzel şehirlerden biri haline getiririz. Bugün metroyla övünenlere ilk metroyu CHP´nin yaptığını hatırlatın. Cumhuriyet Halk Partisi´ne ağza gelmedik söz söyleyenler, projede CHP ile yarışamadıkları için. Bu toplumu AKP, yıllardır bir farklılık bularak, o farklılıklardan dolayı toplumu birbirinden önce uzaklaştırarak, sonra kutuplaştırarak, kutuplardan kendinden olmayanı şeytanlaştırarak ve kendi arkasını kalabalıklaştırarak yönetiyor. Bir şey bulup kavga çıkarıyor. CHP ve onun adayları kutuplaştırmak yerine kucaklaştırmaya, şeytanlaştırmak yerine barıştırmaya, ötekileştirmek yerine ötekine sımsıkı sarılmaya, kutuplaşıp da ayrışmak yerine kucaklaşıp da birleşmeyle güçlendirmeye geliyorlar.

AKLINI BAŞINA AL

Bize çöp diyor, çukur diyor, olmadık şeyler söylüyor. Bunların hepsi millete verecek yeni vaatleri olmadığı için. Sakın üzülmeyin, kızmayın. Kırılsanız da sakın siz onların oyununa gelmeyin. Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki namazımızdan olsun. Çıkmış oraya, ´vay terörist, vay terörist.´ Kardeşim aklını başına al, aklını başına. Birileri düşman donanmalarına kırmızı halı sererken, onlara istimbotun üzerinden bakıp da ´geldikleri gibi giderler´ diyen Mustafa Kemal´in partisinden terörist çıkar mı? Lozan´da Türkiye´nin tapu senedini masaya vurup, 7 cihana diz çöktürüp meydan muharebesindeki zaferi tapu senediyle taçlandıran İsmet Paşa´nın partisinden terörist çıkar mı kardeşim? Aklını başına al. MHP´liler duysun. Hani birileri milliyetçiliği ayakları altına alıyor ya. Milliyetçiliği Beşparmak Dağları´na kazıyan Karaoğlan´ın partisinden terörist çıkar mı? 1 Mart günü Amerikan postalını ülkeye sokturmayan Deniz Baykal´ın partisinden terörist çıkar mı? Hak, hukuk, adalet diyen, 432 kilometre yol yürüyen, dünyanın en namuslu siyasetçisi Kemal Kılıçdaroğlu´nun partisinden terörist çıkar mı?

BİZ KARDEŞLİĞİN PARTİSİYİZ

O yüzden rahat olun. Biz sevginin ve dostluğun partisiyiz. Kimseyi doğduğu yere, ırkına, inancına, mezhebine göre ayırmak bizim işimiz değil. Biz kardeşliğin partisiyiz. Bir ittifak kurduk, ittifakımızın adı Millet İttifakı. Birileri ´illet ittifakı, zillet ittifakı´ diyor. Hiç üzülmeyin, sakın cevap vermeye çalışmayın çünkü karşı tarafta bir kibir ittifakı var ki kibirliler var. Kendilerini yukarıda milleti aşağıda görüyor. Millet CHP´liler, İYİ Parti´liler, MHP´liler, AK Parti´liler ve HDP´liler, herkes millet herkes. Millete tepeden bakar, ´illet, zillet´ der, ona lakap takarsan, sen kendini yukarılara koyarsan, o millet 31 Mart günü sana bir kulp takar, kulpundan tutar ve siyasetin rafına kaldırır.”

 
Kaynak: Kardelen

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Cumhur İttifakı Saruhanlı Meclis Listesi Tamam
Cumhur İttifakı Saruhanlı Meclis Listesi Tamam
31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmaları hızla sürerken, Cumhur İttifakı Saruhanlı Belediye Meclisi listesi açıklandı.
İşte Zeki Bilgin´in Ekibi
İşte Zeki Bilgin´in Ekibi
CHP Saruhanlı´nın Belediye Başkan Adayı Zeki Bilgin´in Belediye Meclis Üyeleri´nin aday listesi belli oldu. 21 kişilik liste CHP Genel Merkezi´nin onayından geçerken, listede en dikkat çekenler her görüş ve kesimden meclis üyesi adayları oldu.
Cumhur İttifakı Saruhanlı´da Seçimi Kazanacaktır
Cumhur İttifakı Saruhanlı´da Seçimi Kazanacaktır
Cumhur İttifakı Ak Parti Saruhanlı Belediye Başkan Adayı Burhan Tezcan, "Vatan ve millet sevdasıyla yola çıkan Cumhur İttifakı Saruhanlı´da seçimi kazanıp aziz milletimizin emrinde ve hizmetinde olacaktır" dedi.
Başkan Adayı Tezcan´dan Taşdibispor´a Forma
Başkan Adayı Tezcan´dan Taşdibispor´a Forma
Cumhur İttifakı AK Parti Saruhanlı Belediye Başkan adayı Burhan Tezcan, ilçedeki Amatör Spor Kulüplerinden Taşdibispor´a forma hediye ederek, sporcuları sevindirdi.
Develiler Zeki Bilgin´i Bağrına bastı
Develiler Zeki Bilgin´i Bağrına bastı
Millet İttifakı Saruhanlı Belediye Başkan adayı Zeki Bilgin seçim çalışmaları kapsamında ziyarette bulunduğu Develi Mahallesi´nde vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılandı.
Tezcan Mahalle Temsilcileri ile İstişare Toplantısı Yaptı
Tezcan Mahalle Temsilcileri ile İstişare Toplantısı Yaptı
Cumhur İttifakı Saruhanlı Belediye Başkan adayı Burhan Tezcan, 31 Mart 2019´da yapılacak yerel seçimler öncesi ilçenin 50 mahallesinde fedakârca görev yapan Ak Parti Mahalle Başkanlarının katılımıyla toplantı düzenleyerek seçimlere yönelik istişare yaptı.
CHP´Lİ ÖZEL: SOMA´DA İŞÇİLERİN TAZMİNATLARI ÖDENMEDİ
CHP´Lİ ÖZEL: SOMA´DA İŞÇİLERİN TAZMİNATLARI ÖDENMEDİ
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Maden Kanunu´nda değişiklik öngören kanun teklifinin görüşmelerinde, Soma faciasının ardından verilen sözlerin tutulmadığını belirtti.
CHP´Lİ ÖZEL: ERDOĞAN´A SARI KART GÖSTERMEK LAZIM
CHP´Lİ ÖZEL: ERDOĞAN´A SARI KART GÖSTERMEK LAZIM
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Türkiye´de 1,5 milyona yakın vatandaşın açlık sınırında, 20 milyon vatandaşın da yoksulluk sınırında olduğunu belirtti.
Zeki Bilgin, Seçim Çalışmalarında Tam Gaz
Zeki Bilgin, Seçim Çalışmalarında Tam Gaz
Cumhuriyet Halk Partisi Saruhanlı Belediye Başkan Adayı Zeki Bilgin 31 Mart yerel seçimleri için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüyor.
MHP Saruhanlı İlçe Teşkilatından Ziraat Odasına Ziyaret
MHP Saruhanlı İlçe Teşkilatından Ziraat Odasına Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Saruhanlı İlçe Teşkilatı Saruhanlı Ziraat Odası´nın 2 Şubat Cumartesi günü yapılan Genel kurulunda 4. kez Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Aydoğan Okur ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.
CHP´Lİ ÖZEL´DEN ŞIKTAŞLI´YA DESTEK, ERGÜN´E TEPKİ
CHP´Lİ ÖZEL´DEN ŞIKTAŞLI´YA DESTEK, ERGÜN´E TEPKİ
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İYİ Parti´nin Manisa adayı olarak açıklanan Orkun Şıktaşlı´ya destek verirken, “En iyi sonucu almak için tüm ilçelerde ve büyükşehirde var gücümüzle çalışacağız” dedi.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa´da
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Manisa´da
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Tunç Soyer´in İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı adaylığına ilişkin, "Bu millet ona da onu aday yapana da sorar.
DOLAR
5.3052
EURO
5.9958
Güncel
Yaşam
Eğitim
Saglik
Magazin
Manisa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:36 08:19 13:23 15:50 18:09 19:38
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kötü insanlar birbirlerine bağlıysalar ve nasıl bir güç oluşturuyorlarsa, namuslu insanların da aynı şeyi yapmaları gerekir. Bu kadar basit. - Lev Tolstoy

Lev Tolstoy
Kağıt parçalar ilk kez Çin `de kullanılmıştır.

Kağıt parçalar
Ravza - Kabe

/resimler/2017-5/13/1344304004566.jpg  /resimler/2017-5/13/1347498852327.jpg

Soslar Tuz bazen sütü keser. Bu nedenle, beşamele ve diğer sütlü soslara, kıvamı bulduktan sonra tuz koyunuz.

Soslar
Saruhanlı Lingleri

/resimler/2017-5/13/1515570830640.jpg    /resimler/2014-11/7/155009123.jpg    /resimler/2014-11/7/155305032.jpg   /resimler/2017-5/13/1506418944836.jpg  /resimler/2015-3/16/1636122607156.jpg

/resimler/2015-4/4/1022583075326.jpg    /resimler/2015-4/4/1033419962836.jpg    /resimler/2015-4/7/0822580347004.jpg   /resimler/2015-4/7/0827149570844.jpg  /resimler/2015-4/7/0844579279152.jpg

Videolar
Parti İlçe Teşkilatları

/resimler/2016-12/24/0957549496932.jpg /resimler/2016-12/24/0959409077707.jpg /resimler/2016-12/24/1002133424899.jpg /resimler/2016-12/24/1004065509887.jpg /resimler/2016-12/24/1006092750065.jpg

Sosyal Medyada Takip Edin

/resimler/2015-3/20/0925347922806.jpg  /resimler/2015-3/20/0927574175568.jpg /resimler/2015-3/20/0934034807724.jpg

 /resimler/2015-3/20/0935593872523.jpg /resimler/2015-3/20/0939453408170.jpg /resimler/2015-3/28/1514147754064.jpg